cro-industrial

Croatia's dark electro/industrial/EBM/aggrotech/futurepop/synthpop/cybergoth community

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Najbolji filmski horror/ostali citati

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Hypoxico

Zodiac : Pisces Broj postova : 91
Birthday : 12.03.1985

PostajNaslov: Najbolji filmski horror/ostali citati   pet lip 03, 2011 7:46 pm

Vidim da je Q citirao Pinheada u potpisu..pa ajmo ljudi popis najboljih.

Meni je omiljeni horrorac inače Hellraiser koji ima pregršt dobrih ulomaka, ali meni osobno najbolji je: "I am so exquisitely empty."
Nekako mi je blizak srcu, ja često kažem da se najbolje osjećam kada ne mislim o apsolutno ničemu i samo zurim u prazno. Laughing

p.s. ako netko nije pogledao ovaj film (sve nastavke) brzo na posao jer ovo je klasik koji se mora vidjeti...
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

Zodiac : Leo Broj postova : 99
Birthday : 05.08.1987
PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   sub lip 04, 2011 12:38 pm

Hypoxico je napisao/la:
Meni je omiljeni horrorac inače Hellraiser koji ima pregršt dobrih ulomaka, ali meni osobno najbolji je: "I am so exquisitely empty."
Nekako mi je blizak srcu, ja često kažem da se najbolje osjećam kada ne mislim o apsolutno ničemu i samo zurim u prazno. Laughing

p.s. ako netko nije pogledao ovaj film (sve nastavke) brzo na posao jer ovo je klasik koji se mora vidjeti...

ma daj?! meni je definitivno Pinhead najbolji (i najsmješniji) lik takve vrste iz horrora (dakle, društvo je Jason, Freddy, usw.) devil

od citata, najupečatljiviji mi je možda kad je u trećem dijelu Pinhead zarobljen u onom stupu, i mislim da kad prvi put progovori ili otvori oči, a čovjek mu se obrati s Isuse Kriste Very Happy

J.P. Monroe: Jesus Christ!
Pinhead: Not quite.
lol!

ili iz petog dijela:

[Tony and Joseph entering a crime scene]
Tony Nenonen: What's an eight-letter word for "slaughterhouse"?
Joseph: Abattoir.
Tony Nenonen: You're good!

Cool
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/tohil_thoth
Q. Kull Khan

PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   ned lip 05, 2011 4:12 pm

dakako, Pinhead...

Pinhead: Don’t debate with me, girl! Just come here and die, while you still have the option of doing it quickly!

ili također hellraiser:

Elliot: Couldn’t resist playing games, could you? You had to come through the window of her mind. But now you’re in my dominion, and now... WE'RE GOING To HELL!
Pinhead: (Looks at Joey) Ladies first.

[Vrh] Go down
Hypoxico

PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   sri lip 08, 2011 12:26 am

Ma da, brijem da je on najsimpatičniji negativac u povijesti horrora. Ima dobar iako malo uvrnut smisao za humor, a najvažnije od svega iako je "demon" ustvari je ljudskiji od većine nas u neku ruku. Demon sa "srcem"... Laughing
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   sri lip 08, 2011 1:48 pm

sjetih se jedne scene od koje me dan danas prođu trnci...

ili dulja verzija
Failed exorcism
[Vrh] Go down
Hypoxico

PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   pet lip 10, 2011 6:23 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
sjetih se jedne scene od koje me dan danas prođu trnci...

ili dulja verzija
Failed exorcism

Ma meni je taj cijeli slučaj nastran - umobolesni zatucani praznovjernici muče psihički oboljelu djevojku.. netko je tu definitivno bio teško poremećen, a najmanje bih to rekao za tu jadnicu.
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   sub lip 11, 2011 6:57 pm

Hypoxico je napisao/la:
Ma meni je taj cijeli slučaj nastran - umobolesni zatucani praznovjernici muče psihički oboljelu djevojku.. netko je tu definitivno bio teško poremećen, a najmanje bih to rekao za tu jadnicu.

hm, ne znam koliko je film vjerodostojan stvarnom događaju, ali ja ne smatram "opsjednutost" kao nemoguće, i kasnije egzorcizam kao "lijek" protiv tog stanja. rasprava za neku drugu temu.

ali evo još jedne upečatljive scene:

iskorištena u Destroid - Broken and Abused electric guitar
[Vrh] Go down
Q. Kull Khan

PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   sub lip 11, 2011 6:59 pm

Q. Kull Khan je napisao/la:
Elliot: Couldn’t resist playing games, could you? You had to come through the window of her mind. But now you’re in my dominion, and now... WE'RE GOING To HELL!
Pinhead: (Looks at Joey) Ladies first.

upotrebljeno u Dunkelwerk - 2hell
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Najbolji filmski horror/ostali citati   

[Vrh] Go down

Najbolji filmski horror/ostali citati
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-